1001 מתנות - מתנות קידום מכירות לכל לקוח וכל תקציב


דף הבית >> מתנות קידום מכירות לכל לקוח וכל תקציב
 
מתנות פרסומיות ולמה הן תמיד עובדות

מוצר פרסומי מנצח הוא הצלחה שיווקית מובטחת. עם הזמן למד קהל הלקוחות "לסנן" מסרים פרסומיים ושיווקיים מסביבתם; להתעלם מבאנרים באינטרנט או למיין פניות שיווקיות באימייל, להעביר תחנה בשעת פרסומות בטלויזיה או ברדיו, לדלג על עמודי פרסומות בעיתון ולא להתייחס לכרזות ושילוט רחוב.

לעומת כל אלו, אין כמעט שום לקוח פוטנציאלי שלא יהיה מאושר לקבל מתנה, וגם הקטנה ביותר; גאדג'ט מקורי, כוס, מחזיק מפתחות, גביע הוקרה או בגד מודפס תמיד יעלו חיוך ויתקבלו בברכה אצל כל אחד. אם תצליח המתנה להיות גם אהובה ושימושית, הרי שהערך השיווקי והפרסומי שהוטמע בה יוותר זמין תמיד אל מול עיני הלקוח, ויהפוך את הגישה והתקשורת עם העסק לנוחה ופשוטה.
יתרה מכך; שי פרסומי מאפשר מיקוד גבוה יותר של הקהל, והשקעה ממוקדת יותר רק באלו שיש צורך ורצון לפנק ולטפח.

אנחנו ב-1001 מתנות מתמחים במוצרי קד"מ, מתנות לעסקים וחברות, ויודעים היטב כי עבור כל לקוח נדרש פתרון נפרד וייחודי, התואם לצרכים הפרסומיים והשיווקיים הנחוצים לו, ובמחיר המתאים לדרישותיו. שנים של ניסיון ומאות לקוחות מרוצים לימדו אותנו להעניק מענה מדוייק לכל צורך, ובכל תקציב כמעט. מוצרי קידום המכירות המשתלמים שלנו יגדילו את המודעות, הההענות ובסופו של דבר את מכירות העסק.

איך לבחור - ומה
שפע האפשרויות גדל דרמטית בעזרת האינטרנט, ומאפשר למצוא בנקל מוצרים כמו ציוד מחנאות, כובעים, תיקים ומגבות, מתנות למשרד ושלל גימיקים שכולם ניתנים להדפסה או הטבעת לוגו, סלוגן ופרטים אישיים. החוכמה היא לדעת לקשר בין הלקוחות, בעל הבית והתקציב ליצירת קמפיין מיטבי.
 
חברות רבות נוהגות לחלק מתנות ללקוחותיהן, ספקים ועובדים בחגים ומועדים, ימי הולדת, ימי כיף, כנסים ותערוכות. חלק מהמתנות אישיות ומושקעות יותר, ובמקרים אחרים הצורך הוא להפיק כמות יחידות גדולה יותר, שניתן לחלק באופן חופשי בעלויות נמוכות יותר אך להגיע לקהל רחב יותר. כך או כך, כל מתנה טובה תיתן למקבל תחושת זכייה על קבלת פרס, לעומת הניסיון הפרסומי הרגיל ללכוד את תשומת לבו - וללא כל תמורה בעיניו.

כלי שיווקי שלעולם לא מאכזב
מתנה אישית קטנה היא הכלי היעיל ביותר לכל סוכן מכירות. עובדת היותה ממוסחרת לא מפחיתה במאום מתחושת התמורה והסיפוק אצל המקבל, אלא להפך; את הנדיבות שהופגנה כלפיו ייחס לעסק ולמותג שהעניקו אותה.
ככל שגוברת התחרות בשוק, כך על המתנות השיווקיות להיות מקוריות ומיוחדות יותר, והאתגר בבחירתן גדול יותר. דבר זה בולט במיוחד למשל בתערוכות, בהן "מועמסות" על המבקר שלל דוגמאות ומתנות, ורק המיוחדות או השמישות מביניהן יזכו לתשומת לבו. אם הושגה הצלחה במשימה, הרי שהתמלאו כל המטרות – קמפיין זול וממוקד, אשר בסופו נותר הקהל המבוקש עם חוויה חיובית, לאחר שחש הערכה ונדיבות כלפיו, וכך נפתח מתוך חיבה ואהדה לקבלת המסר הפרסומי המבוקש.
 
שירותי 1001 מתנות מאפשרים לכל עסק ובעל מקצוע למצוא מענה שיווקי מתאים, בכל היקף וכל עלות כמעט. החל מפריט בודד בהקדשה אישית, וכלה במיתוג מלא לתערוכות, כנסים וימי עיון, אשר מצריכים ביתנים מעוצבים ורעיונות מיוחדים יותר לחלוקת שי לעוברים ושבים או מתנות מודפסות לשותפים עסקיים, לקוחות או עובדים.

עזרה לכל מטרה
ברשותנו לא רק שפע אפשרויות למוצרים איכותיים, מקוריים ומבוקשים, אלא גם כל המיכון הדרוש לעיצוב אישי והדפסה על כל אחד מהם באופן מיטבי – הדפסה דיגיטלית, אופסט, משי, חריטת לייזר, הטבעה וסובלימציה. כך נוכל להבטיח שכל שי מבוקש יצא ללקוח בהדפסה האיכותית ביותר ובהתאמה מלאה לדרישת הלקוח.

אם יש בידיכם מטרה, רעיון ותקציב – פנו אלינו ונדע לסייע לכם לתכנן את הביצוע המשתלם והאפקטיבי ביותר עבורם. אם חסר לכם רעיון או פתרון, נשמח להעמיד לרשותכם את הידע הרב שצברנו, השירות הגרפי והביצועי המוכח שלנו, שיסייע להתאים בין טווח המחירים שלכם לתועלת השיווקית המבוקשת באופן המדוייק ביותר. רק כך תוכלו למקד את הפנייה לקהל המפולח ביותר, להעניק לו את המתנה המתאימה ביותר לאופי השירות ולקוחותיו, ולהטמיע בהצלחה את המסר הפרסומי והשיווקי בעיצוב הנכון והמבוקש.

פנו אלינו עוד היום, ונשמח לעזור לכם ברעיונות, פתרונות והפקת מוצרי קידום המכירות שלכם.


 

ליצירת קשר ולהצעות מחיר - 077-5091009  , במייל Dk0775091006@gmail.com , בוואטסאפ:  או מלאו את הטופס
 

סניפים: מטה ראשי - רח' האורנים 10 פרדס חנה כרכור  | חיפה כרמל - רח' אינשטיין 58 חיפה צמוד לחנות המכולת  | רמת גן - רח' ארלוזורוב | חריש - רח' דרך ארץ וברחבי העיר
מאמרים מקצועיים לקריאה ולימוד: מהי הדפסת סובלימציה ולאיזה מוצרים משתמשים בה? | הדפסה בסובלימציה על מוצרים למתנות | חנויות להדפסה על חולצות, כוסות ומתנות מודפסות בחיפה והקריות