1001 מתנות - מתנה אישית מנצחת


דף הבית >> מתנה אישית מנצחת
 

מתנה שאין לאף אחד

מתנה אישית היא תמיד אתגר; בני זוג ומשפחה, שותפים עסקיים ומעסיקים מחפשים תמיד את הרעיון הנכון והמוצלח ביותר להבריק ולתת שי שאינו סתמי, אלא תואם אישית למקבל. אנחנו מי שנעזור לכם לעשות זאת בצורה הייחודית והמשמחת ביותר.

בבחירת המתנה האישית הנכונה יש להתחשב במקצוע ובקריירה של הנמען, הגיל והתחביבים, ואפילו להכיר את המקורבים היקרים לו. כל אלו יסייעו ביצירת המתנה הקולעת והמתאימה ביותר לבעלי השמחה והעדפותיהם.

אין כמובן דין מתנה שגרתית לחג כדין מתנת יום נישואין, יום הולדת או ציון מאורע פרטי אחר. כל מקרה מצריך מענה תקציבי והתייחסות אחרת. כל נסיבות שונות באופיין ובחשיבות המוקנית למתנה שתוענק בהן.

מתנה רק בשבילך
למרות שישנן מטרות ומתנות אינספור, הרי שאם יש דבר המאחד בין כולן הוא היתרון הברור שיש למתנות אישיות, המותאמות פרטנית למקבל.

לדוגמה, גם תמונה דקורטיבית לקיר שנקנית מתוך מחשבה והשקעה רבה בגלריה, תשמח בדרך כלל פחות מאשר הדפסת קנבס פרטית, שאמנם תעלה הרבה פחות, אבל תציג צילום משפחתי קסום המנציח רגעים יקרים, או תמונת בני משפחה, ילדים ונכדים אהובים. זו תעטר את קירות הסלון באווירה משפחתית חמימה, שאין אמנות שתשווה לה.
בעצם כל קישוט או שי הופכים מרשימים ומשמחים יותר אם הוטבע בהם שם המקבל.


ב-1001 מתנות עומד לרשותכם מגוון רחב של אפשרויות למתנות אישיות בהטבעת שם וברכה ייחודית, החל מכובע או חולצה, דרך מוצרי נוי לבית כמו שעונים או כריות, ועד מגנים, תכשיטים ותליונים להקדשה פרטית.

דפדפו בין עמודי האתר, מצאו בדיוק את השי שביקשתם לתת, ותוכלו להפוך גם אותו לאישי הרבה יותר. אנחנו ערוכים לבקשות המיוחדות שלכם, צרו איתנו קשר מיידי, ונשמח לתת לכם תשובה מושלמת - במחיר המושלם ובלוחות הזמנים הדרושים לכם.

 

ליצירת קשר ולהצעות מחיר - 077-5091009  , במייל Dk0775091006@gmail.com , בוואטסאפ:  או מלאו את הטופס
 

סניפים: מטה ראשי - רח' האורנים 10 פרדס חנה כרכור  | חיפה כרמל - רח' אינשטיין 58 חיפה צמוד לחנות המכולת  | רמת גן - רח' ארלוזורוב | חריש - רח' דרך ארץ וברחבי העיר
מאמרים מקצועיים לקריאה ולימוד: מהי הדפסת סובלימציה ולאיזה מוצרים משתמשים בה? | הדפסה בסובלימציה על מוצרים למתנות | חנויות להדפסה על חולצות, כוסות ומתנות מודפסות בחיפה והקריות