מהי הדפסת סובלימציה ולאיזה מוצרים משתמשים בה? - 1001 מתנות


דף הבית >> מהי הדפסת סובלימציה ולאיזה מוצרים משתמשים בה?
 

     לקבלת הצעת מחיר להדפסה על מתנות ומוצרי פרסום צרו איתנו קשר בטלפון 077-5091009 | בוואטסאפ:  | במייל dk0775091006@gmail.com או בטופס הבא:


 
 


מהי הדפסת סובלימציה ולאיזה מוצרים משתמשים בה?

כל מי שמחפש מוצר מיוחד שמדפיסים עליו שומע את המילה סובלימציה. קשה בהתחלה אפילו לקרוא את המילה וברור שהמילה היא לועזית ולא עברית. אז מה זו שיטת הסובלימציה שיותר ויותר משתמשים בה להדפסות על מוצרי קידום מכירות ומתנות? 

מה פירוש המילה סובלומציה בכימיה עפ"י ויקפדיה https://he.m.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%9E%D7%A8%D7%90%D7%94_(%D7%A4%D7%99%D7%96%D7%99%D7%A7%D7%94)

"המראה או סובלימציה (באנגלית: Sublimation) היא תהליך של מעבר פאזה שבו מוצק הופך ישירות לגז ומדלג על המצב הנוזלי. תהליך זה יתרחש כאשר הטמפרטורה תהיה נמוכה מהטמפרטורה של הנקודה המשולשת, וכאשר לחץ האדים של הגז יהיה נמוך דיו. התהליך ההפוך להמראה נקרא ריבוץ."

ובעברית פשוטה:
ובעברית פשוטה או בשפת הדפוס שיטה אשר ע"י שילוב של דיו מיוחד, לחץ וחום מועבר ההדפס עצמו לתוך מגוון רחב של מוצרים ולמעשה יתרונה הגדול של שיטת הסובלימציה שהדיו עצמו נכנס לתוך המוצר ולכן ההרגשה המתקבלת שהצבע הוא חלק מייצור המוצר.האם על כל מוצר ניתן להעביר את הדיו למוצר?
לא. וזה חסרונה הגדול של השיטה. בשביל שהצבע יעבור לחומר החומר צריך לדעת לקבל או להיות בעל שכבה ציפוי שקופה שמקבלת את הצבע. למשל הדפסה על חולצות כותנה לא ניתן לעשות בהדפסת סובלימציה, החומר פשוט לא נתפס על הכותנה. לעומת זאת הדפסה על חולצות דרייפיט יוצא מעולה ובאיכות הכי טובה שקיימת כיום בעולם ההדפסות והמיתוג.
ולא רק זאת שההדפסה על חולצות הדרפייט יוצאת יפה ואיכותית, הדיו עצמו מועבר לסיב של החולצה ולכן לא מרגישים כלל את הדיו וגם אין כמעט בלאי בכביסה וההדפסים מחזיקים זמן ארוך במיוחד.

על איזה מוצרים מומלץ להדפיס?
על כל מוצר שניתן להדפיס עליו בהדפסת סובלימציה כדאי להשתמש בשיטה זו. רשימת המוצרים, המתנות ומוצרי הפרסום שאפשר להדפיס עליהם גדולה מאד וכל הזמן יש מוצרים חדשים שמפותחים ע"י יצרנים שונים ולמטרות שונות. 

מהי הדפסת סובלימציה ולאיזה מוצרים משתמשים בהמהי הדפסת סובלימציה ולאיזה מוצרים משתמשים בה
מהי הדפסת סובלימציה ולאיזה מוצרים משתמשים בהמהי הדפסת סובלימציה ולאיזה מוצרים משתמשים בה


חמש עשרה המוצרים המבוקשים ביותר:
1. כאמור מעלה חולצות דרפייט
2. כוסות וספלים ממגוון גדלים, צבעים וסוגים.
3. בקבוקים טרמיים.
4. פד עכבר
5. כובעים
6. כיפות
7. מטריות
8. הדפסה על זכוכית
9. מחזיקי מפתחות מעץ ובכלל מוצרי עץ.
10. בלוק עץ
11. פלטות אלומיניום, כרטיסי ביקור מאלומיניום, תגי שם.
12. מגיני הוקרה, גביעים ומדליות.
13. וסטים זוהרים
14. ציפה לכרית ומצעים.
15. הדפסה על פאזלים
ועוד אחד שחשוב שיכנס לרשימה
16. הדפסה על סינרים. 

וזהו?
ממש לא!! תחילה לכל סעיף יש דוגמאות וצבעים שונים. בספלים יש מספר סוגי ספלים שונים שניתן להדפיס עליהם, ספל לבן, ספל חלבי, ספל בירה, ספל חסינה עם צבע בפנים ועוד ועוד. בפרטי לבוש יש חולצות קצרות, ארוכות, יש הדפסה על גרביים, תחתון בוקסר וכד..בהדפסה על עץ יש שעונים, תמונות, שלטים לכניסה ובלי סוף מוצרים. ומה שעוד חשוב לדעת שמאחר שלקוחות מחפשים מתנות מיוחדות היצרנים מבינים שהם כל הזמן חייבים לחדש ולכן כל הזמן מגיעים מוצרים חדשים וכצרכנים בכל פעם שתיכנסו לאתר או לחנות העוסקת בהדפסת מתנות בסובלימציה תמצאו מוצרים חדשים ומעיינים. 

אבל יש עוד...
בשנים האחרונות הוזלו משמעותית המדפסות הענקיות שמדפיסות בהדפסת סובלימציה ישירות על הבד ונמצאו שיטות שבהם הבד עובר חימום ולחץ תוך כדי ההדפסה. מדפסות אלה מיועדות פחות למחפשי המתנות ויותר להדפסה על בדים לטובת תפירה של בגדים או מוצרי אופנה שונים וכן משמשים להדפסת דגלים באיכות הכי טובה שקיימת כיום. ההדפסה על בדים שונים כגון בדי דגלים, סאטן, ליקרה ועוד. במדפסות הללו ממש ניתן להמציא מוצרים, אפשר להדפיס שמיכה שכולה צבועה עפ"י הגרפיקה שלכם, מגבות בצבע קומפלט, סדין שכולו מודפס ועוד.. 

מה עוד כדאי לדעת?
שיטת הסובלימציה מאפשרת הדפסה בצבעים מלאים ויפים, מאפשרת להדפיס מתנות בכמויות קטנות, להחליף גרפיקות ונחשבת לשיטה זולה מאד. 
וכן יש כמה טיפים שכדאי לשים לב אליהםהשוק כיום מוצף במדפסות שונות, בדיו מיצרנים רבים וממוצרים שלא תמיד מתאימים במיוחד להדפסת סובלימציה. ולכן יתכנו הבדלים משמעותיים בין ספק כזה או אחר ואפילו אצל אותו ספק בין מוצר למוצר. כמו כן גם עמידות הצבע לאורך זמן הוא מדד חשוב בשיקול הקנייה, אך מדד זה הוא קשה לבחינה ותמיד כדאי לרכוש מעסקים ותיקים שבונים על לקוחות חוזרים ולא חד פעמיים. 

בסוף בסוף לאחר שבחרתם את המתנה שאהבתם, קיבלתם מחיר והוא התאים לכם יש לתכנן ולעצב את הגרפיקה המיוחדת שלכם. לעיצוב יש חשיבות קריטית לתוצאת העבודה וההתלהבות של מקבל המתנה או מוצר הפרסום. לגבי הגרפיקה ומה מומלץ יש הרבה מאד טיפים ונקודות לתשומת לב, אבל בדברים הללו ניגע במאמר הבא. 

בהצלחה 
 
 
 

 

ליצירת קשר ולהצעות מחיר - 077-5091009  , במייל Dk0775091006@gmail.com , בוואטסאפ:  או מלאו את הטופס
 

סניפים: מטה ראשי - רח' האורנים 10 פרדס חנה כרכור  | חיפה כרמל - רח' אינשטיין 58 חיפה צמוד לחנות המכולת  | רמת גן - רח' ארלוזורוב | חריש - רח' דרך ארץ וברחבי העיר
מאמרים מקצועיים לקריאה ולימוד: מהי הדפסת סובלימציה ולאיזה מוצרים משתמשים בה? | הדפסה בסובלימציה על מוצרים למתנות | חנויות להדפסה על חולצות, כוסות ומתנות מודפסות בחיפה והקריות