חנויות להדפסה על חולצות, כוסות ומתנות מודפסות בחיפה והקריות - 1001 מתנות


דף הבית >> חנויות להדפסה על חולצות, כוסות ומתנות מודפסות בחיפה והקריות
 

     לקבלת הצעת מחיר להדפסה על מתנות ומוצרי פרסום בחיפה - כרמל - קריות צרו איתנו קשר בטלפון 077-5091009 | בוואטסאפ:  | במייל dk0775091006@gmail.com או בטופס הבא:


 
 
חנויות להדפסה על חולצות, כוסות ומתנות מודפסות בחיפה והקריות
 
 
אזור חיפה, הקריות, צ'ק פוסט, מת"ם, טירת הכרמל וחוף הכרמל הוא אזור ענק שכולל כמליון תושבים.יצאנו לחפש חנויות שמתמחות בהדפסת מתנות, הדפסה על חולצות, הדפסה על ספלים ושלל מתנות או מוצרי פרסום מודפסים.מה שמצאנו מתחלק ל 2 סגנונות עיקרים של עסקים בתחום:
סגנון ראשון של עסקים להדפסת מתנות

הראשונים שנמצאים לרוב בקניונים הם עסקים שמעוצבים יפה בעלי תצוגה נעימה לעין ומאפשרת בחירה קלה של המוצר המיוחד עליו נרצה להדפיס ואולי החשוב מהכל זמינים לייצור מיידי תוך כדי השוטטות בקניון. נוכל למצוא בקריון בקרית ביאליק 2 חניות להדפסת מתנות בקניון לב המפרץ בצ'ק פוסט, בגרנד חיפה ובקניון קסטרא במרכז מת"ם. החסרון של החנויות בקניונים שהם באופן יחסי לא זולים ופחות מיועדים להדפסה של מתנות בכמות גדולה יחסית, אם כמתנת סוף שנה, חולצות לחתונה וכד.. מפרץ חיפה מתוך ויקפדיה

סגנון שני של החנויות
הסוג השני הוא למעשה חנויות או בתי דפוס שיש להם שירות של הדפסת סובלימציה ו/או הדפסה על מתנות. לחנויות הללו יש מספר יתרונות משמעותיים1. לרוב הם בעלי ניסיון רב ועובדים קבועים. 2. יש להם יותר מכונות מה שמאפשר להם לתת יותר פתרונות. 3. מאחר שרבים מהם מזמינים מוצרים מהיבואנים בהתאם לביקוש ההיצע מתנות ומוצרי פרסום שהם יכולים להציע רחב בהרבה מהחניות בקניונים.4. בדר"כ הם יהיו זולים משמעותית במיוחד כאשר הכמויות גדלות.

אבל יש גם חסרונות
ממה שאנחנו מצאנו במרבית החנויות התצוגה מאד ירודה והרבה פחות נגישה וברוב החנויות שאנחנו מצאנו בחיפה ובקריות הם פחות ערוכים לפתרונות במקום. 

הדפסת מתנות בכרמל
1. חברה בשם 1001 מתנות בחיפה אשר ממוקמת בתוך דפוס מנטורס ברחוב אינשטיין בחיפה. יש לחברה 2 סניפים ומתמחה בעיקר בכמויות בינוניות וגדולות. מגוון המוצרים בלתי נגמר אבל לא מייצרים כמעט על המקום.
2. באלי מתנות ממוקם ברחוב נורית חיפה מגוון גדול של מוצרים ועיצובים. 
רשת הלד
3. רשת הלד ממוקמת בשדרות הנשיא 126 חיפה
4. בקניון עזריאלי
5. גרנד קניון חיפה
6. קניון עזריאלי קרית אתא
לרשת מוצרים מיוחדים בעלי גרפיקות וסגנונות יחודיים, איכות מוצרים גבוהה ומתאימה מאד למעוניינים בהדפסה של מתנות בודדות, מיוחדות ונזכרות. חזקים מאד בהדפסה על בלוק עץ אבל ממש לא רק זה. 

חנויות ברחבי חיפה
7. יצאת צדיק תשמשי קדושה מתמחה בעיקר בהדפסה על כיפות, יושב ברחוב העליה בנמל חיפה
8. דומב הדפסות וחריטה יושבים ברחוב משה שרת חיפה.
9. ר-גיפט הרב אוחנה כיכר פריז חיפה. חנות עם התמחות בימי הולדת שכוללת גם הדפסה על מתנות.
10. פוטו פיני רחוב הנביאים 10 חנות צילום שניתן למצוא בה גם ספלים, חולצות, פד עכבר מודפס
11. דפוס ראש
12 בולשירט נחום ארמן 1 מפרץ חיפה. כשמם מתמחים בהדפסה על חולצות אבל תמצאו אצלם עוד מוצרים רבים

בימים הקרובים נסיים לסקור את כל המחנויות בחיפה , בכרמל , בקריות ובסביבה הקרובה ונרשום את כל החנויות הרלוונטיות באזור הנ"ל 
 
 
 
הדפסה בסובלימציה על מוצרים למתנות

 
 
 
 

 

ליצירת קשר ולהצעות מחיר - 077-5091009  , במייל Dk0775091006@gmail.com , בוואטסאפ:  או מלאו את הטופס
 

סניפים: מטה ראשי - רח' האורנים 10 פרדס חנה כרכור  | חיפה כרמל - רח' אינשטיין 58 חיפה צמוד לחנות המכולת  | רמת גן - רח' ארלוזורוב | חריש - רח' דרך ארץ וברחבי העיר
מאמרים מקצועיים לקריאה ולימוד: מהי הדפסת סובלימציה ולאיזה מוצרים משתמשים בה? | הדפסה בסובלימציה על מוצרים למתנות | חנויות להדפסה על חולצות, כוסות ומתנות מודפסות בחיפה והקריות