הדפסה בסובלימציה על מוצרים למתנות - 1001 מתנות


דף הבית >> הדפסה בסובלימציה על מוצרים למתנות
 

     לקבלת הצעת מחיר להדפסה על מתנות ומוצרי פרסום צרו איתנו קשר בטלפון 077-5091009 | בוואטסאפ:  | במייל dk0775091006@gmail.com או בטופס הבא:


 
 
הדפסה בסובלימציה על מוצרים למתנות
 
הדפסה בסובלימציה על מוצרים היא שיטה שמטרתה להעביר עיצוב מסוים מנייר סובלימציה על פיסת בד או כל חומר אחר באמצעות לחץ וחום. גובה הטמפרטורה בשימוש בשיטה זו עומד על 200 עד 220 מעלות. התהליך כולל שינויי חלקיקים מוצקים של דיו למצב של גז, זאת הדרך הקלה והנכונה ביותר להתאמה אישית של הדפסים על גבי מוצרים. התוצר הסופי שאנו מקבלים לא פוגע באיכות התמונה, ובשל כך עלתה הפופולריות של הדפסה בסובלימציה עבור מתנות, הדפסים על מוצרים כמו פד עכבר, הדפסה על חולצות ובדים שונים , הדפסה על ספלים ועוד. 
 
הדפסה בסובלימציה על מוצרים למתנות


מהו  תהליך ההדפסה?
תהליך ההדפסה דורש יידע, וחשוב לדעת איך ליצור את העיצובים המתאימים. חשוב להדגיש שניתן לטעות בקלות בתהליך, ואם התהליך נעשה בצורה שגויה זה עלול לגרום לקמטים או דפוס לא מובן. לכן, לפני שאנחנו מבצעים את העיצוב אנחנו בודקים אותו על דוגמא בודדת לפני כמויות גדולות. התהליך מונה מספר שלבים:
 
1. הדפסת עיצוב על נייר העברה מיוחד באמצעות דיו סובלימציה.
2. הנחה של הנייר על המוצר עצמו, בין אם מדובר על מתנות, פד עכבר, חומרים מתכתיים והלאה. 
3. לאחר ההנחה יש לחמם את החומר לפי הנתונים שציינו קודם לכן. בתהליך החימום הופך הדיו לגז, החומר סופג את הדיו וכתוצאה מכך אנחנו מקבלים הדפס קבוע שלא דוהה או נסדק לאורך זמן.
 
עד כמה ההדפסה עמידה?
הדפסה בסובלימציה על מוצרים נחשבת לעמידה מאוד, אבל בואו נבין למה. כאשר אנחנו מדפיסים על גבי מוצרים בשיטה זו, הדיו לא נשאר בחלקו החיצוני של החומר. למעשה, הדיו נספג ישירות לתוך החומר והופך לחלק בלתי נפרד ממנו ולכן, הדפסת סובלימציה אינה דוהה ועומדת בתנאים של שטיפה ואחרים. מוטב להדגיש, אם המוצר עצמו נפגם בהמשך הדרך כן ניתן לראות שינוי בהדפסה. זאת אומרת, אם רכשתם מתנות למכר ונוצר סדק במתנה עקב נפילה או כל גורם אחר - זה יבוא לידי ביטוי גם בהדפסה. 
 
כמה זמן לוקח לייצר הדפסה בסובלימציה?
משך זמן ההמתנה עד לקבלת התוצאה הסופית היא די מהירה. תהליך ההדפסה הוא דיגיטלי ואינו דורש הרבה מלבד למדפסת איכותית וניסיון. מדפסות סובלימציה יכולות לייצר במהירות הדפסה באיכות גבוהה והן אפילו דורשות פחות עבודה מאשר מדפסת ידנית לצורך הדוגמא. היתרון המשמעותי הוא שמדובר על מדפסת רב תכליתית, זה מאפשר לנו הרבה מקום ליצירה. אנחנו יכולים לעשות הדפסה על חולצות בהתאמה אישית, מתנות עם מותאמות אישית, הדפסה על פד עכבר , ספלים , בלוקי עץ ועוד אפשרויות רבות ומגוונות. 
 
ידידותי לסביבה
דבר נוסף שיכול להוות יתרון לרבים מאיתנו הוא שמדובר על תהליך ידידותי לסביבה ביחס גבוה. בניגוד לשיטות הדפסה מסורתיות המשתמשות בדיו וממיסות על בסיס מים, הדפסה בסובלימציה נעזרת בדיו יבש. הדיו היבש מוחדר ישירות לתוך החומר וכתוצאה מכך אנחנו מקבלים בזבוז מינימלי ובכך התהליך ידידותי לסביבה. בנוסף לכך, התהליך גם תורם לשימוש מופחת בדיו.
 
הדפסה בסובלימציה - חסרונות
מלבד ליתרונות, חשוב להדגיש שקיימים גם כמה חסרונות. ריכזנו עבורכם את כל החסרונות של השימוש בשיטה זאת:
1. חומרים - גם כאן יש מגבלה בשימוש בחומרים. אם מדובר על בדים, סובלימציה פועלת רק על 100% פוליאסטר או תערובות בדים המכילות אחוז גבוה של פוליאסטר. לכן, אם אתם מעוניינים בהדפסה על בדים מכותנה, משי או עור הבחירה בסובלימציה לא תהיה נכונה. 
 
2. מגבלות צבע - יש מדפסות סובלימציה שאינן מאפשרות צביעה על גבי צבעים כהים. זאת אומרת, אם אתם בוחרים בצבע כהה עליו תדפיסו את העיצוב שלכם, הבחירה לא תהיה נכונה. חשוב לוודא מול בית הדפוס האם ניתן להדפיס על גבי מוצרים כהים.
 
הדפסה בסובלימציה על מוצרים למתנות


כמה עולה הדפסה בסובלימציה?
המחיר אותו אנחנו נשלם עבור הדפסה בסובלימציה משתנה בהתאם לחומר בו אנחנו בוחרים, בהתאם לעיצוב ובהתאם למוניטין של אותה חברה. בהמשך נרכז עבורכם את הדרך הנכונה לבחור את המקום אצלו תדפיסו על גבי המוצרים שלכם. כאשר מדובר על עיצוב בהקדשה אישית, המחיר משתנה בהתאם להיקף הפרויקט. ככל שמדובר על היקף רחב יותר כך המחיר ליחידה יופחת. המחירים יכולים לנוע בין עשרות שקלים ועד מאות שקלים ליחידה. לכן, אם אתם רוצים לקבל הצעת מחיר יש להגיע עם כל הפרטים בנוגע לעיצוב, חומר הגלם עליו תרצו להדפיס ואת הכמות של המוצרים עליהם תדפיסו. אין ספק שמדובר בשיטה מעולה בשביל ליצור מתנות ייחודיות עם הקדשה אישית עבור האנשים הקרובים אליכם. 
 
איך בוחרים מקום להדפסה?
מי שמבצע הדפסה בסובלימציה על מוצרים חייב להיות מנוסה בכך. יש לא מעט חנויות שיכולות להציע לכם את השיטה "על הדרך", ואילו במקומות אחרים זה יהיה תחום התעסוקה הראשי שלהם - בתי דפוס בעיקר. כאשר אתם בוחרים בית דפוס חשוב תחילה לבחור במקום שיחסית קרוב אליכם, אחרת תצטרכו לשלם על משלוח או לאסוף את הפריטים באופן עצמאי, תושבי חיפה מומלץ לבחור להדפיס בחיפה , תושבי הקריות בקריות ותושבי פרדס חנה כרכור בפרדס חנה וכך הלאה, חשוב לזכור במיוחד בעת משלוח שחלק גדול מהמוצרים שבירים. 
 
חשוב לבחור במקום שמלווה אתכם בתהליך בצורה מובנית, סבלנית ונעימה. טווח המחירים בין בתי הדפוס השונים אינם גבוהים ולכן, אנחנו נרצה יותר להתרכז יותר באיכות מאשר במחיר אותו אנחנו נשלם. 
 
 
 

 

ליצירת קשר ולהצעות מחיר - 077-5091009  , במייל Dk0775091006@gmail.com , בוואטסאפ:  או מלאו את הטופס
 

סניפים: מטה ראשי - רח' האורנים 10 פרדס חנה כרכור  | חיפה כרמל - רח' אינשטיין 58 חיפה צמוד לחנות המכולת  | רמת גן - רח' ארלוזורוב | חריש - רח' דרך ארץ וברחבי העיר
מאמרים מקצועיים לקריאה ולימוד: מהי הדפסת סובלימציה ולאיזה מוצרים משתמשים בה? | הדפסה בסובלימציה על מוצרים למתנות | חנויות להדפסה על חולצות, כוסות ומתנות מודפסות בחיפה והקריות